İş ilanı Başvuru Bilgileri

Deneyimli / Deneyimsiz Yetiştirilmek Üzere Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. Kullanılacak Programlar Adobe Photoshop, Coreldraw, Adobe Ilustrator, Photoshop,Barkod Yazıcı , Etiket Baskı ,Bartender, Office Programlarına Hakim Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Analitik Düşünebilen, İletişim Ve İfade Yeteneğine Sahip, Takım Çalışmasına Yatkın, Sorun Çözme Ve İnisiyatif Alabilme Yeteneğine Sahip, İkna Kabiliyeti, Fiziki Ve Bedensel Yeterliliği Olan Ve Bilgisayar Kullanabilen Grafiler Aranmaktadır. Çalışma Saatleri : 08:30 – 18:30 Cumartesi – Pazar Günleri Tatil, Ancak Ayda Bir Kez Olmak Üzere Cumartesi Günleri Gelinmektedir. Detaylı Bilgi Görüşme Esnasında Verilecektir. Not: Başvuru Yaptıktan Sonra Lütfen İletişim Kurunuz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Deneyimli / Deneyimsiz yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. Kullanılacak programlar Adobe photoshop, coreldraw, Adobe Ilustrator, Photoshop,Barkod yazıcı , Etiket baskı ,Bartender, Office programlarına hakim çalışma arkadaşı aranmaktadır. Analitik düşünebilen, iletişim ve ifade yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, sorun çözme ve İnisiyatif alabilme yeteneğine sahip, ikna kabiliyeti, fiziki ve bedensel yeterliliği olan ve bilgisayar kullanabilen grafiler aranmaktadır. Çalışma Saatleri : 08:30 – 18:30 Cumartesi – Pazar günleri tatil, ancak ayda bir kez olmak üzere cumartesi günleri gelinmektedir. Detaylı bilgi görüşme esnasında verilecektir. NOT: Başvuru yaptıktan sonra lütfen iletişim kurunuz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Menderes Mah. 346 Sk. No:2 A Esenler İstanbul / Türkiye
Müdür Mustafa Kemal Tok
Mustafa@Trendbarkod.Com
905395189000.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.