İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker Sosyal Medya Uzmanı

Sadece bayan adayların müracaatları değerlendirmeye alınacaktır Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Adobe proğramlarına hakim Adobe Photoshop, Adobe İllüstratör, Adobe After Effects programlarını iyi derecede kullanabilen, Video Edit programına hakim, Banner, reklam, video hazırlayabilecek, Fotoğraf düzenlemesi yapabilecek, Yeniliklere açık, yaratıcı, araştırmacı, Tüm sosyal medya platformlarında Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Google vb.
iletişim stratejilerine uygun olarak içerik paylaşımları oluşturabilecek yaratıcılığa sahip, Eticaret sitelerinde ve Eticaret platformlarına ürün yükleyebilecek ve takibini yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3,500 TL

– Beylikdüzü

İstanbul Eylül Oluklu Mukavva Ve Ambalaj

İstanbul Eylül Oluklu Mukavva Ve Ambalaj İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.