İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker

Üniversitelerin Grafik Tasarım Bölümünden MezunGrafik tasarım ve mizanpaj yapabilen, Çizim yapabilenDaha önce kültür kitaplarınınroman mizanpaj ve kapağını tasarlamış olan, grafik personeli alınacaktır.
Kısaca İş Tanımı
Tasarım işleri ile ilgilenilecek, mizanpaj ve kapak tasarımı yapılacakOfisin genel düzeni sağlanacakgünlük web satışları hazırlanacakÇalışma Saatleri
Hafta içi
09
3017
00Cumartesi ve Pazar tatil.
Başvurular sadece ilan üzerinden alınmaktadır.
Daha önce mizanpaj ve kapak satımı yapmamış, tecrübesiz elemanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Matbaacılık

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.000

Altındağ

Ankara Perseus Yayınevi Lmt. Şti

Ankara Perseus Yayınevi Lmt. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.