İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker (Dijital Baskı Ve Tabela)

İstanbul Seyrantepe, Yeşilce’de bulunan Dijital Baskı ve Tabela firmamız için
GRAFİKER ekip arkadaşı arıyoruz, Dijital Baskı Firmasında Grafikerlik Yapmış Tecrübeye Sahip, Minimum 3 Yıl Deneyime Sahip, CNC ve Lazer Makinelerine Kesim Dosyaları Hazırlayabilecek, Grafik Programlarına hakim Photoshop, İllistrator vb.
Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip, Sektörde DENEYİMLİ, malzeme bilgisi bulunan,SADECE DENEYİMLİ ADAYLARIN CV’LERİ DİKKATE ALINACAKTIR !Maaş + SGK + Yemek + Mesai

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3,750 TL

Kağıthane

İstanbul At Reklamcılık Organizasyon Prodüksiyon

İstanbul At Reklamcılık Organizasyon Prodüksiyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.