İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker

Cevviz, 2014’ten bu yana 50’den fazla yerel ve ulusal markaya hizmet veren kreatif bir reklam ajansıdır.
Adobe IIIustrator ve Adobe Photoshop’u iyi derecede kullanabilen,Baskı tekniklerini iyi bilen, matbaa ve dijital baskı süreçlerini takip edebilecek,Yaratıcı ve estetik bir bakış açısına sahip, tasarım fikri üretebilen,Tasarım alanındaki trendleri takip eden ve uygulayan,kreatif ekip arkadaşı arıyoruz.
Başvuru esnasında dijital ortamda portfolyo veya örnek çalışmalar sunulması talep edilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Melikgazi

Kayseri Cevviz Kreatif Reklam Ajansı

Kayseri Cevviz Kreatif Reklam Ajansı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.