İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafiker

Grafik sanatçısı takım arkadaşı arıyoruz.
> Adobe program kümesine hakim,> Kreatif bakış açısına sahip,> Proje yönetim yetisine sahip,> Tasarım argüman ve tekniklerine hakim isenizLütfen portfolyonuzu da gönderiniz.
Önemli
Kreatif bakış açısı ve becerisine güvenen yeni mezun arkadaşlarımız ile çalışmak için daha heyecanlı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Reklam/Tanıtım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Bkıw Kreatif Reklam Ajansı

Ankara Bkıw Kreatif Reklam Ajansı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.