İş ilanı Başvuru Bilgileri

İşin Tanımı Ekibimize Yeni Yetenekler Katmak İçin Bir Sosyal Medya Ve Grafik Tasarım Uzmanı Arıyoruz. Ekibimize Katılarak, Markalarımızın Sosyal Medya Varlığını Güçlendirme Ve Görsel Kimliğimizi Şekillendirme Fırsatı Bulacaksınız. Pozisyon: Sosyal Medya Ve Grafik Tasarım Görevler: Sosyal Medya Platformları İçin Etkileyici Görsel Tasarımlar Ve İçerikler Hazırlamak. Sosyal Medya Hesaplarına Aktif Bir Şekilde Görsel Üretmek, Düzenli Olarak İçerik Paylaşımları Oluşturmak. Müşteri Brief’Lerine Ve Stratejilere Dayalı Olarak Çeşitli Medya Kanalları İçin Dinamik Reklam Ve Pazarlama Materyalleri Tasarlamak. Ajans İçi Ve Dışı Projelerde Takım Üyeleriyle İşbirliği Yaparak Müşterilerin İhtiyaçlarını Karşılamak. Görsel Kimlikler Oluşturmak Ve Marka Kılavuzlarına Uygun Olarak Reklam Kampanyaları Geliştirmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -45 (19.06.2004 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (19.06.2004 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tekstilkent’e ulaşım sorunu olmayan. Müşteri geri bildirimlerine dayalı olarak tasarımları revize etmek ve sonuçları optimize etmek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tekstilkent Ticaret Merkezi İşhanı A21 Blok K:5 No: 153 Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Havva Öztürk
Daynexkurumsal@Gmail.Com
905419166605.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.