İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafik Tasarımcı (İngilizce Bilen)

İlgili Üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun, İngilizce Bilen, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Çizim Yeteneği Kuvvetli, Ajansımız bünyesindeki müşterilerimizin işlerinin tasarlayıp baskıya hazırlayabilecek, Kreatif düşünebilen, Tasarım gücü yüksek, İşini seven, İndesign başta olmak üzere photoshop, Corel ve ilüstratör programlarına hakim, Görsel düzenleme ve yeni görseller oluşturma hususunda hızlı sonuçlar üretebilecek İş takibi ve sonuçlandırma konularında sorumluluk alabilen.
Takım çalışmasına yatkın,iletişimi güçlü,analitik düşünme özelliklerine sahip Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde Grafiker arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beylikdüzü

İstanbul Matbaaev

İstanbul Matbaaev İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.