İş ilanı Başvuru Bilgileri

Grafik Tasarımcı

Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli Yaratıcı hayal gücü yüksek, yeniliklere ve değişime açık, vizyon sahibi Dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator ,Corel Draw vb.
tasarım programlarına hakim Deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek Hızlı operasyonel üretim süreçlerinin üstesinden gelebilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adana CK Yapım Ajans

Adana CK Yapım Ajans İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.