İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Kantar İmalatı Yapan Firmamıza Elektrik Ve Gaz Altı Kaynağı Yapabilen, Oksijen İle Kesim Yapabilen (Tercihen Meslek Lisesi İlgili Bölümlerinden Mezun), Kaynak Haricinde Atölyede İmalat Sürecine Ve Dış Sahada Kantar Montaj Ve Teknik Servis Sürecine De Destek Verecek Mesleki Yeterlilik Belgelerine Sahip Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -40 (6.09.2002 – 9.08.1982 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 7000 TL (AGİ Dahil Değil)

Ekip çalışmasına uyumlu, sosyal yönü güçlü, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, işyerini kendi işyeri gibi benimseyecek, geleceğini ve kariyer planlamasını bizimle birlikte yapmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Mah.Arslan Sokak No:5 Sancaktepe İstanbulSancaktepeİstanbul / Türkiye
Satış Pazarlama Müdürü Hakan Özdeğin
Hakanozdegin@Kucukosman.Com
905337693434.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.