İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gazaltı Kaynakçısı

İŞİN TANIMIGazlatı ve elektrod kaynağı yapımıKaynak işlerinin ve makinelerinin kontrolüNİTELİKLEREsenyurt bölgesinde ikamet eden,Meslek lisesi mezunu yada mesleki yeterlilik belgesi olan,Firmamız bünyesinde çalışacak Usta Kaynakçılar aranmaktadır.
Şirket kurallarına uyacak,Düzenli ve disiplinli,Mesai sıkıntısı olmayan,Uzun süreli çalışma niyetinde olan Kaynakçı çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul Teyapı İnsaat Otomotiv

İstanbul Teyapı İnsaat Otomotiv İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.