İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çelik Konstrüksiyon Ve Konkasör İmalatı Yapan Fabrikamıza, Tecrübeli Gazaltı Kaynakçısı Takım Arkadaşları Arıyoruz. Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:30-18:00, Cumartesi 08:30-13:00 Olup Pazar Günü Tatildir. Servis Güzergahı: Ayrancılar-Yazıbaşı-Torbalı Merkez-Çaybaşı-Pamukyazı-Subaşı Şeklindedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 21- -50 (25.06.2003 – 27.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Subaşı Mh. 232 Sk. No:6 Torbalı İzmir / Türkiye
Pelin Köse

905382356889.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.