İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmada Çalıştırılmak Üzere, Ağırlıklı Gazaltı Kaynağına Vakıf, Makina İmalatında Ve Gerektiğinde Montajında Çalışacak, El Taşlaması, Canavar, Giyotin, 3 Top Silindir, Argon Kullanabilecek Ekip Arkadaşları Aramaktayız. Servis Güzergahı, Bayraklı (Çaymahallesi – Manavkuyu) – Bornova (Merkez – Ento) – Çamdibi – Kamil Tunca Cad. – Kestane Durağı Çalışma Saatleri, 07:30 – 17:00 Olup, Cumartesi – Pazar Çalışma Yoktur. ****Kemalpaşa’Ya Ve Ulucak İçerisine Servis İmkanımız Yoktur.****

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması *Teknik bilgisi olan ve neden sonuç ilişkisi kurup analitik düşünebilen takım arkadaşları aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Osb 78 Sok. No:3 Kemalpaşa İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu İpek Güven
Muhasebe@Hasgaranti.Com.Tr
902328771054.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.