İş ilanı Başvuru Bilgileri

Güzel Yatak Baza Mobilya Gıda İnş. Ltd. Şti. Olarak Pancar Torbalı’Da Bulunan Fabrikamızda Çalıştırılmak Amacıyla Gazaltı Kaynakçısı Arayışımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Erkek 18- -45 (27.06.2006 – 29.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe · Gazaltı (Migmag) ve elektrot kaynağında tecrübeli olmak, · 18-45 yaş aralığında olmak, · Ekip çalışmasına yatkın, · Sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, · Fabrika disiplininde çalışabilecek, sorumluluk sahibi, · Yoğun tempoya ayak uydurabilecek, · Karabağlar-Buca-Torbalı-Ayrancılar-Pancar-Gaziemir-Tekeli-Develi-Menderes güzergâhlarında ikamet eden personel arayışımız bulunmaktadır. · Fabrikamızda Cumartesi-Pazar tatildir. · Başvurular bizzat Pancar Torbalı’da bulunan fabrikamızda yapılacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Pancar Mah. Göl Sokak No:54 İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Bey
Hasan.Tarhan@Wellsleep.Com.Tr
905302653503.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.