İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kaynakçı; (1 Adet Bay) Tercihen İş Makinesi, Otomotiv Vb.. Sektörlerde Kaynak Üzerine Çalışmış, Deneyimli. Sürücü Belgesine (B Sınıfı Ve Yeterli Src) Sahip Aktif Araç Kullanabilen. Kaynak Konusunda Becerili Olan. Askerliğini Yapmış. Gerektiğinde Esnek Çalışma Saatlerine Uyabilecek, Dinamik, Analitik Ve Çözüm Odaklı Düşünebilen, Mesaili Ve Takım Çalışmasına Yatkın, Sorumluluk Ve Özgüven Sahibi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -50 (6.07.2004 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Kaynakçı; (1 ADET BAY) Tercihen iş makinesi, otomotiv vb.. sektörlerde kaynak üzerine çalışmış, deneyimli. Sürücü belgesine (B sınıfı ve yeterli SRC) sahip aktif araç kullanabilen. Kaynak konusunda becerili olan. Askerliğini yapmış. Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilecek, dinamik, analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, mesaili ve takım çalışmasına yatkın, sorumluluk ve özgüven sahibi.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Osb Mah. İzmir Ankara Asfaltı Cd. No:70 Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Recep Şayka

905334927768.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.