İş ilanı Başvuru Bilgileri

Araçüstü Ekipmanlar Üzerine Faaliyet Gösteren Firmamıza Çalışmak Üzere Gazaltı Kaynakçısı Aranmaktadır. Servis Güzergahı:Buca, Eşrefpaşa Cami/Üzümcü Okulu/Bozyaka Cami/Eserkent Taksi Durağı/Karabağlar Akçay Cad./Aktepe Köprüsü/Semt Garajı/Gaziemir/Ayrancılar/Torbalı İstimetlarinden Servis Bulunmaktadır. Bu Güzergahlara Bir Araç İle Yakın Olan Adaylar Var İse Yol Ücreti Karşılanabilir. Tire,Subaşı Ve Çaybaşı Güzergahlarından Personel Alımı Yapılacaktır.Yol Ücreti Verilecektir. Başvuruların 0 539 935 01 84 Telefona Yapılmasını Rica Ederiz. Randevusuz Görüşme Yapılmayacaktır!! “İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 21- -49 (4.07.2003 – 5.06.1975 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Yolu 300 Metre No:16 Torbalı İzmir / Türkiye
Asiye Hanım

905399350184.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.