İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Yazıbaşında Faaliyet Bulunan;Araç Üstü Ekipman Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamıza; Tercihen Meslek Lisesi Mezunu ( Makine, Metal Bölümlerinden Mezun), En Az 3 Yıl Tecrübesi Olan,Ölçüm Cihazları Hakkında Bilgi Sahibi,Teknik Resim Okuyabilen,Malzeme Bilgisi Olan,Askerlik Hizmetini Tamamlamış,Takım Çalışmasına Yatkın, İletişim Becerisi Yüksek,Sorumluluk Sahibi, Sonuç Odaklı, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek,Başvurular Şahsen Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 18- -45 (24.06.2006 – 28.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

kaynak türlerinde (Argon,oksijen,gazaltı vb.)deneyime sahip, Tercihen askerliğini yapmış, MSY belgelerine sahip, en az 3 yıl üst yapı sektöründe tecrübeli, takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde mesai kalabilen, Tercihen teknik resim okuyabilen, İzmir yazıbaşında bulunan fabrikamzıda görevlendirilmek üzere ” Kaynakçı ” bir ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yazıbaşı Mah. 9229 Sk. B Blok 25/6 Torbalı/İzmir Torbalı İzmir / Türkiye
Finans/ Muhasebe Hilal Danışgan
Hilaldanisgan@Brtyangin.Com
905536673102.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.