İş ilanı Başvuru Bilgileri

Garson

İş TanımıSalon ve masa düzenlemesi, misafir karşılama, yiyecek ve içecek sipariş alma, servis yapma, hesap alma ve müşteri uğurlamak,Menüdeki tüm yiyecek ve içeceklere hakim olmak,Kibar ve yardımsever bir tavırla misafir isteklerine cevap verebilmek,Misafir şikayetlerini çözümlemek gerekli durumlarda yöneticisine bildirmek,Her misafire kendisini özel hissettirecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Restorancılık

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Serdivan

Sakarya Balıkçı Hüseyin Akbaş

Sakarya Balıkçı Hüseyin Akbaş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.