İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Front-End Developer

Web uygulamalarının önyüz UI/UX tasarımına uygun olarak ES5/ES6 standartlarında java script teknolojilerinde kodlama yapacak, Responsive tasarım ve tarayıcı uyumluluğuna dikkat eden, MidLevel, Senior, Frondend Developer aramaktayız.
Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun.
FrontEnd alanında en az 3 yıl deneyimli, HTML, CSS ve JS Pure Javascript deneyimi olan, AngularJS tecrübesi olan, jQuery JavaScript ve Bootstrap kütüphanesinde deneyimli, RESTfull API deneyimli, Webpack, NPM, UX prensipleri hakkında bilgi sahibi olan Node paket yönetimi, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Proaktif ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Hızlı ve detaylı düşünerek problem çözme becerisine sahip.
Bu ilanda yer alan yeteneklere sahip olduğunu düşünüyorsan, Teknoloji Geliştirme Ekibimize katılman konusunda seninle tanışmak istiyoruz.
Not
Göndereceğiniz Cv’lerde mutlaka github hesaplarınız, yaptığınız projeleriniz ve repo linkleriniz olursa çok seviniriz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Maltepe

İstanbul Kmk Bilgi Teknolojileri

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

İstanbul Kmk Bilgi Teknolojileri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık Sakarya, İk Danışmanlık Eskişehir, Trabzon, Manisa, Denizli, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri gibi şehrinizin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Gebze, Polatlı, Çerkezköy, Sincan gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla, en kaliteli iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir, ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz. Firmaları arayın, başvurunuzu firmalara yapın ve kariyerinize yön verin.
Bir çok ilanda maaş veya ücret bilgisi yayınlanmaktadır.