İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gezer Köprülü Vinç Sistemleri İmalatı Yapan Firmamıa; 22-45 Yaşları Arasında Askerliğini Tamamlamış Mesleki Eğitim Merkezlerinden Torna-Freze-Cnc Eğitim Belgeleri Olan Teknik Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Ustalık Veya Kalfalık Belgelerine Sahip B Sınıfı Ehliyetli Üniversal Freze Operatörü Alınacaktır. Vardiya Yoktur Haftasonu Çalışmamız Yoktur. Torbalı Bölgesinde İkamet Eden Personeller Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 25- -45 (1.07.1999 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe 25-45 yaşları arasında askerliğini tamamlamış Mesleki eğitim merkezi, teknik lise, ustalık kalfalık belgesine sahip

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çapak Mah. 2545 Sokak No:12/1 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Aslı Uluğnoyan
İk@Ozayvinc.Com
905308936929.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.