İş ilanı Başvuru Bilgileri

Freze Ustası

Talaşlı imalat yapan firmamıza
Üniversal frezede en az 5 yıl çalışmış,Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli,Freze operasyonları ve aparatlandırma konusunda tecrübeli,Tercihen Endüstri Meslek Liseleri’nin TornaTesviye bölümlerinden veya makina bölümlerinden mezun,Freze Ustası alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Üretim – İmalat

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Hermetal Makina Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Hermetal Makina Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.