İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fransızca Bilen Müşteri Temsilcisi

HERA İnsan Kaynakları
Türkiye genelinde Seçme&Yerleştirme başta olmak üzere, İnsan Kaynakları süreç ve fonksiyonlarında kurumsal müşterilerine çözüm ve danışmanlık hizmetleri veren bir özel istihdam bürosudur.
Uzman kadrosu, geniş aday havuzu ve butik hizmet anlayışı ile çözüm ortağınız Hera
insan odaklı ve güvenilir iş birlikleri üreterek istihdama olumlu katkılar sağlamayı amaçlar.
 Danışmanlığını yürüttüğümüz Müşteri Hizmetleri ve Bilişim sektöründeki kurumsal müşterilerimiz için, anadil seviyesinde sözlü ve yazılı ‘Fransızca Bilen Müşteri Danışmanı’ arayışımız mevcuttur.
Yabancı müşterilerlerden gelen taleplerin karşılanarak çözümlendirilmesi,Firmanın operasyonel KPI’larına uygun olarak
bireysel müşteri, kullanıcı ve üyelerin mail ve telefon üzerinden gelen şikayetlerinin cevaplandırılması,Sistem üzerinde ilgili kayıtların oluşturulması ve gerektiğinde raporlanması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bilişim – İnternet

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

İstanbul HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.