İş ilanı Başvuru Bilgileri

Forklift Operatörü

TanımıTuzla Orhanlı bölgesinde bulunan oluklu mukavva üretim tesisimizde çalıştırılmak üzere FORKLIFT OPERATÖRÜ alınacaktır.
ARANAN NİTELİKLER Dikkatli, düzenli, disiplinli, titiz ve iş takibi yapabilen, Görev ve Sorumluluk bilinci yüksek, İSG kurallarını benimseyen ve uygulayan, Gerektiğinde fazla mesai ya da hafta sonu çalışmalarında engeli olmayan, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞGENEL NİTELİKLERForklift ehliyeti bulunan En az 2 yıl deneyime sahip22 45 yaş aralığında, ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ
08.
00 17.
30 CUMARTESİ PAZAR TATİLSERVİS GÜZERGÂHIİSTANBUL
MALTEPE – TUZLA E5 GÜZERGAHI / SULTANBEYLİTUZLA / DARICA TUZLA Maaş + AGİ + Mesai + Servis + Yemek ile birlikte çalışabilecek,BAY aday aranmaktadır.
Müracaat için PROJEPACK tesisinde yüz yüze görüşme yapılacaktır.
İş Türü
Tam zamanlı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tuzla

İstanbul Proje Ambalaj

İstanbul Proje Ambalaj İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.