İş ilanı Başvuru Bilgileri

Nurteks Halı Çerkezköy Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere Forklift Operatörü Belgesine Sahip Sevkiyat Forklift Operatörü Arayışımız Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- (4.07.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Çalışma Saatleri: TEK vardiya Cumartesi ve Pazar günleri tatil. Sevkiyat durumuna göre Cumartesi günleri çalışma olabilmektedir. Servis: Çerkezköy-İstasyon-Kapaklı-Karaağaç

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çosb G.O.P.Mah.24.Sk. No:4-6-8 Orim Cam Karşısı Çerkezköy Tekirdağ Çerkezköy Tekirdağ / Türkiye
İk Galip Özçelik

902827269526.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.