İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirket Politikaları İle Yasal Mevzuatlara Uygun Şekilde Faaliyet Gösterecek, Bağlı Bulunduğu Depoda Periyodik Şekilde Yapılan Sayımlara Katılmak, Depo Düzeninin Sağlamak, Diğer Ekip Üyelerine Destek Olmak, Sevk Edilecek Ürünleri Hazırlamak, Taşımak, İstiflemek Ve İlgili Araçlara Yüklenmesini Sağlamak. (E.Y.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek 25- -45 (6.07.1999 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Forklift ehliyeti olan, Daha önce en az 2 yıl benzer görevde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çamlık Sokak Numara:10 Ege Serbest Bölge Şubesi Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları
Eu-İzm-İk@Mcclabel.Com
902322513848.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.