İş ilanı Başvuru Bilgileri

Rolik Kağıt Masura Üretimi Fyapan İrmamızda Çalıştırılmak Üzere Deneyimli Forklift Operatörü Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Çalışma Saatlerimiz: 08:00 – 18:00 (Pazar Tatil) Servis: Kapaklı – Çerkezköy – Kızılpınar – Veliköy Maaş Ve Detaylı İş Tanımı Yüzyüze Görüşmede Paylaşılacaktır. Sosyal Hak Ve Destekler – Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası – Market Kartı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 18- -35 (5.06.2006 – 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Rolik Kağıt Masura üretimi fyapan irmamızda çalıştırılmak üzere deneyimli forklift operatörü çalışma arkadaşı aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yalıboyu Osb Çerkezköy Çorlu Bağlantı Yolu No:36 Çerkezköy Tel: 0282 746 10 06 Çerkezköy Tekirdağ / Türkiye
Turgut Tahsinoğlu
Muhasebe@Konika.Com.Tr
902827461006.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.