İş ilanı Başvuru Bilgileri

Depo Sorumlusuna Destek Olacak Mal Kabul, Sevkiyat İşlemlerini Yerine Getirmye Yardımcı Olacak Üretim İçin Talep Edilen Hammadde Çıkışını Yapacak Depo İle İlgili Diğer İşlere Destek Olacak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe En az 1-2 yıl Forklift kullanma deneyimi olan Tercihen Forklift kullanma belgesine sahip İş devamlılığı ve disiplini olan En az ilköğretim mezunu Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Avcılar, Esenyurt, B. Çekmece, Beylikdüzü, K.Çekmece ve yakın bölelerde ikamet eden Forklift Operatörü ve Depo Elemanı olarak çalışacak çalışma arkadaşı alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cihangir Mah. Güvercin Cad. No:3/1 Baha İş Merk. A Blok Kat:1 Avcılar/ İstanbul Avcılar İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları

902124171087.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.