İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tekstil Kimyasalları Ve Boya Sektöründe Faaliyet Gösteren Global Firmamızın Çorlu Ergene Organize Sanayi Bölgesi’Ndeki Fabrikasında Görevlendirmek Üzere Forklift Kullanabilen “Üretim Operatörü” Arayışımız Bulunmaktadır. En Az Lise Mezunu, Forkift Ehliyeti Olan Ve Aktif Olarak Forklift Kullanabilen, Üretim Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli, Çalışma Saatleri 07:00-17:00 Hafta Sonu Tatil Yoğun İş Temposu Ve Takım Çalışmasına Uyumlu, İş Sağlığı Ve Güvenliği Ve İşyeri Kurallarına Uyan, Çorlu’Da İkamet Eden, Dikkatli , Düzenli Ve Dinamik Takım Arkadaşları Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- (15.06.1999 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;İLANDA BULUNAN BAŞVUR BUTONU TIKLANDIKTAN SONRA İŞVEREN İLE TELEFON VEYA MAİL İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ulaş Osb Mah. 216. Sk No:8/1 Ergene 2. Osb Ergene Tekirdağ / Türkiye
İlknur Küçükyıldız

902826555733.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.