İş ilanı Başvuru Bilgileri

Islak Mendil Kumaş Üretim Süreçlerinde Forklift İle Ürün Sevkiyat İşlemlerinin Yapılmasından, Siparişlerin Sevkiyata Hazırlanmasından, Sevk Edilecek Malzemelerin Araçlara Yüklemesinden Sorumlu Forklit Operatörü Alınacaktır. Tekirdağ Muratlı Ve Kırklareli Lüleburgaz Civarlarında İkamet Eden 20-35 Yaş Arası Sistem Üzerinden Başvuru Yapıp İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -45 (19.06.2004 – 22.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (19.06.2004 – 22.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

En az İlköğretim mezunu, Forklift Operatörü belgesi olan ve aktif kullanabilen, Ürün, depo ve sevkiyat operasyonunda çalışabilecek Sağlık açısından üretimde çalışmasına engel durumu olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstiklal Kurtpınar Osb Mah. 25.Sok. No:4 Muratlı Tekirdağ / Türkiye
Veri Giriş Uzmanı Belma Akkuş
Belma.Akkus@Nonwotech.Com
905305806010.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.