İş ilanı Başvuru Bilgileri

En Az Ortaokul Mezunu, Askerlikle Bağlantısı Olmayan, Forklift Ve Manitou Aktif Olarak Kullanabilen, (G Sınıfı / Forklift Ehliyetine Sahip) (Meb Onaylı Olması Zorunludur) Depolama Ve Sevkiyat Alanlarında En Az 3 Yıllık Operatörlük Tecrübesine Sahip Olan, Disiplinli Ve Düzenli, Ekip Çalışmasına Yatkın, Dikkatli, Özenli, El Becerisi Kuvvetli, Sorumluluk Sahibi, Pratik Çözümler Üretebilen, Vardiya Başlangıcında Kullanacağı Forklift ’İn / Transpaletin Şarjını, Kayışlarını, Göstergelerini Vb. Kontrol Etmek, 3 Vardiyalı Çalışma Sistemine Uyabilecek, Çiğli, Menemen, Aliağa Güzergahlarında İkamet Eden Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.(Beg)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İŞ TANIMI Paletli malların düzen ve sistem dahilinde boşaltmasını, istiflenmesini ve ilgili lokasyonlara depolamasını yapmak, yerleştirmek, gidecek paletli malların yüklemesini yapmak. Araç yükleme, boşaltma, raf/palet düzenleme ve sevke hazırlama işlemlerini iş makinesi ile veya uygun yüklerde manuel olarak yapmak. Üretim hatlarından çıkan ürünlerin ambara yerleştirilmesi, ambarın düzen ve temizliği, Yükleme ya da boşaltma yaparken azami özen göstererek malzemeye ve forklifte zarar vermeden çalışmak, Depo ile ilgili diğer süreçlerin, ekip çalışması ile yürütülmesi. Deponun genel işleyişi içinde amirinin taleplerini yerine getirmek, İş Güvenliği kurallarına uygun çalışmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. İzmir Menemen Menemen İzmir / Türkiye
İk Sorumlusu Beril Sohmen

905312644893.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.