İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ambalaj Üretimi Alanında Faaliyet Gösteren Firmamızda,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:

Erkek 22- -45 (5.06.2002 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Forklift ehliyetine sahip deneyimli olan, Yükleme ve boşaltma konusunda donanıma ve bilgiye sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, düzenli ve sorumluluk sahibi, Alanında en az 3 yıl deneyimli Depo süreçlerine hakim Ekip çalışmasına uyumlu, hızlı ve titiz çalışmayı seven Çorlu, Çerkezköy, Veliköy, Velimeşe, Kızılpınar, Karaağaç,Kapaklı,İstasyon, Tepe bölgelerinden servis var.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkezköy O.S.B İsmet İnönü Mh. Atatürk Cd. No:9 Kapaklı/Tekirdağ Kapaklı Tekirdağ / Türkiye
İnsan Kaynakları

905365934431.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.