İş ilanı Başvuru Bilgileri

Forklift Operatörü / Ankara Mamak

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.
000 çalışanı, 5.
500 şubesiyle her gün 750.
000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.
000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara Mamak operasyonunda görev yapacak ” Forklift Operatörü’ arayışımız bulunmaktadır.
Kriterler
En az ilkokul mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Adli sicil kaydı bulunmayan Vardiyalı ve mesaili sistemde çalışabilecek Ankara Merkez ilçelerinde ikamet eden Operatörlük belgesi bulunan ve aktif olarak forklift kullanmış, kullanabilenMaaş+ Tüm sosyal haklar + Servis + Yemek kartıİş tanımı
Depo operasyonundaki ürünlerin sevkiyat operasyonunda çalışılacaktır.
Adecco, İşkur’un denetiminde 10.
12.
2019 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Mamak

Ankara Adecco Group

Ankara Adecco Group İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.