İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ahşap Palet Üretimi Yapan Fabrikamızda Üretimde Çalışmak Üzere Forklift Operatörü Alınacaktır. Üretimde Vardiya Sorumlusu Ve Diğer Forkliftler İle Organize Bir Şekilde Çalışarak Makinalara Malzeme Tedariğinin Sağlanması Başlıca Görevidir. Firmamızda Malzeme İstiflemek Üzere Beden İşçisi Olarak Çalışacak Yardımcı Eleman Alınacaktır. Net Maaş Üzerinden Giriş Ücretimiz Minimum 27.000 Tl’Dir. Sabah Vardiyasında Kahvaltı (Yumurta, Unlu Mamul Ve Çay) Mevcuttur. 1986 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Firmamız, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Bulunmaktadır. Servis Güzergahımız; Gaziemir’ Den Gümüşpala, Örnekköy, Kadifekale, Çiğli, Menemen Otogar’A Kadardır. Firmamız İki Vardiya Çalışmaktadır. Vardiya Saatleri ; 07.00 – 15. 10 Ve 15.15 – 23:25 Uygun Kişiler 0533 775 73 94 Nolu Telefondan Bilgi Alabilirler.(A.U.C.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 20- -40 (30.06.2004 – 6.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Bayram yardımı, kahvaltı
En Az Ücret : 27000 TL (AGİ Dahil Değil)

MEB onaylı forklift operatörlük belgesi olan Elektrikli forklift tecrübesi olan (En az 5 yıl deneyimli) İzmir’de ikamet eden, Çalışmaya hevesli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen, Askerliğini yapmış, Çalışma arkadaşı arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10010 Sok. A.O.S.B. No:5 Çiğli Çiğli İzmir / Türkiye
İdari İşler Sorumlusu Samet Yavuz
İdariisler@Altinokpalet.Com
902323768170.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.