İş ilanı Başvuru Bilgileri

İtob’Da Bulunan Elektrik Direği İmalatı Yapan Fabrikaya Forklift Ehliyeti Olan , Askerlik Görevini Tamamlamış,Forklift Operatörü Alınacaktır.Servis Güzergahı Nedeniyle Torbalı Merkez, Pancar, Ayrancılar Güzergahında İkamet Eden Elemanlar Tercih Edilecektir.Çalışma Saatleri: 08:00-17:30. Cumartesi-Pazar Tatildir.İlgilenen Adaylar Görüşmeye Gitmeden Önce Randevu Almaları Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 23- -35 (15.05.2001 – 16.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Analitik Düşünebilme, İş Tecrübesi -Askerliğini yapmış -23-35 yaş arası

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayii Bölgesi 10022 Sok No:22 Menderes İzmir / Türkiye
Sezgin Çakır

902327990025.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.