İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalışmak Üzere Bu Alanda Deneyimli Forklift Ehliyeti Olan Personel Aranmaktadır. Çalışma Saatleri : 08:00 – 18:00 Sosyal Olanakları : Yemek / Servis/ Mesai Servis Güzergahı Emek-Hamitler-Yenibağlar-Yunuseli-Bağlarbaşı-Esentepe-İhsaniye-Hürriyet-Sırameşeler-Soğanlı-Kent Meydanı-Beşyol-Ankara Yolu-Otosansit-Gürsu Kavşağına Kadar Metro Güzergahı Boyunca Servis Vardır. “İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nosab Ihlamur Cad. 116. Sok. No:14 Nilüfer Bursa / Türkiye
Nesligül Yılmaz
0224 411 04 40
905077024576.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.