İş ilanı Başvuru Bilgileri

Finans Uzmanı

Finans Uzmanı aranıyor.
Exım kredileri kosgeb devlet destekli kredileri araştırıp başvuru sürecini tamamlayanMevcuttaki kredilerin ve kredi kartlarının güncel takibini yapabilenNakit akış bütçesi hazırlayıp tahsil ve teminat çekleri için plan hazırlayıp sunabilenKredi kullanma ile işlemleri ihracat kapamalarını hızlıca aksiyon alıp yapabilenGünlük kasa banka çek senet işlemlerini günlük tıgera işleyebilen eleman aranıyor.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan İmalat

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yüreğir

Adana Edina Metal Mobilya Tekstil İnş San ve Tic Ltd Şti

Adana Edina Metal Mobilya Tekstil İnş San ve Tic Ltd Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.