İş ilanı Başvuru Bilgileri

Finans Uzman Yardımcısı

Genel Nitelikler
1 seneye kadar reel sektör finans/hazine alanında iş tecrübesi veya üniversitelerin Finans, Bankacılık, İşletme, Maliye, İktisat, yahut ilintili bölümleri ile Mühendislik Fakülterlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi.
Enerji sektörüne ilgi duyan,Ms programlarına aşinalığı olan,Sıkı deadline’lara, detaylara özen gösterebilecek, yoğun çalışma temposuna uyumlu, öğrenmeye ve sürdürülebilir gelişime açık.
 İş Tanımı
Finans/Hazine operasyonlarının uygulanmasına destek,Günlük nakit akışı gerçekleşmelerine ilişkin kontrol verilerinin temini,Robotik ve sistemsel süreçlerimize destek olan Management Trainee adayları arayışındayız.
 Çalışma Şekli
Hafta içi 08.
30 18.
00Haftasonu Cumartesi Haftasonu Pazar Sosyal / Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıServisYemek Kartı Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Çalık Enerji

İstanbul Çalık Enerji İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.