İş ilanı Başvuru Bilgileri

Filo Takip Elemanı

Şirketimizin Kıraç Lokasyon’ unda görevlendirilmek üzere, Tercihen en az lise mezunu, Filo işleyişi konusunda en az 23 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını iyi şekilde kullanabilen, Esnek mesai saatlerinde uyum sağlayabilecek, Kıraç ve civarında ikamet eden,’Filo Takip Elemanı ‘ arayışımız bulunmaktadır.
İşin Tanımı
Filo’ya bağlı bulunan araçların servis, bakım, periyodik muayene, kasko ve trafik poliçeleri, soğutucu ünite bakımları, kaza, arıza süreçlerini yönlendirir, takip ve kontrol eder.
Şirkete ait taşıma belgelerinin geçerlilik sürelerini takip eder, süresi bitip cezaya girmeden önce belgelerin yenilenmesinden sorumludur.
Trafik cezaların, ceza tarihlerine göre sınıflandırma yaparak ödenmesini ve sürücü bazlı ceza tutanak görsellerini sürücülere iletmekten sorumludur.
Filo ya bağlı bulunan araçların yıllık periyodik muayene ve egzoz emisyon muayene tarihlerini kontrol eder, ilgili muayene ücretlerinin sürücü hesaplarına ödenmesi için gerekli süreçleri yönetir.
Bölgesinde gerçekleşen araç devir teslimlerini sorunsuz yapar ve Araç zimmet kartlarını düzenli olarak hazırlar.
Şirket ile ilişiği kesilecek sürücü ve personelden demirbaş ve ekipman zimmetlerinin doğru bir şekilde geri alınmasını sağlar.
Zimmet alınan ekipmanlarda bir kusur varsa ilgili rücu sürecini başlatır ve takip ederi.
Şirkette kiralık olarak çalışan araçların teknik ve sözleşme şartlara uygunluğunu denetler aksi durumu amirine rapor eder.
Süresi dolan kiralık araçların zamanında iade edilmesini sağlar.
Dönemsel olarak araçların mevsimsel geçişler de kışlık ve yazlık lastiklerin takibi ve kontrolünü sağlar.
Filo’ya bağlı araçlarda kullanılan tüm lastikler için anlaşmalı firmayı denetler, tüm lastiklerin kayıtlı olduğu anlaşmalı firmaya ait TMP sisteminin doğru ve güncel olmasını sağlar ve denetler.
Araç hasalarında kasko ve trafik sigorta işlemlerinin yürütülmesi, tamir ve yetkili servisler ile görüşerek hasar dosyalarının açılmasını sağlar.
Araçlarda oluşan kaza durumlarında sürücülerin kaza tutanağı tutmasından sorumludur.
Araçlarda mevcut bulunan HGS otoyol geçişlerinin kaçak ya da cezalı geçişlerin kontrol etmesinden sorumludur.
Şirkete ait resmi kurumlarda vekâleti yetkisinde iş takibi yapmak ve takip ettiği işi zamanında sonuçlandırmaktan sorumludur.
Şirkete ait her türlü bilgi ve belgenin şirket gizlilik ve etik kuralları gereği şirket dışına çıkarılmamasından ve 3.
şahıslarla paylaşılmamasından sorumludur.
İcra ve takip ettiği her iş hakkında üst amirine geri bildirimde bulunmaktan ve gerekli raporlamaları yapmaktan sorumludur.
Bağlı bulunduğu üst amirleri işin gereklilikleri doğrultusunda personelin görev tanımında değişiklik görev ekleme ve/veya azaltma yapabilir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul Cbn Lojistik Depolama Ve Dağıtım

İstanbul Cbn Lojistik Depolama Ve Dağıtım İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.