İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fason Takip Uzman Yardımcısı

Çemobsan Metal ve Plastik San.
Tic.
Ltd.
Şirketi
Özel Güvenlik, Temizlik, Yardımcı Üretim, Lojistik ve Personel Taşımacılığı Hizmetleri ile Kozmetik alanında faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olan Çetin Group’un bir iştirakidir.
Çemobsan, 2005 yılında kurulmuş ve 2007 yılından itibaren mobilya üretimine başlamıştır.
Şirketimiz, 2017 yılının ilk çeyreği itibariyle üretimini mobilya aksesuarları alanında yeniden düzenlemiştir.
Bu tarihten itibaren, mobilya aksesuarları alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle
ülke ekonomisine katkımızı arttırmak, yenilik, güvenilirlik ve nitelikli müşteri hizmeti alanlarında sektörde öncü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
20 kişiden oluşan geniş ArGe ekibimiz dahil olmak üzere toplamda 200’e yakın çalışanımız ve 45’i aşkın ülkedeki geniş müşteri ağımız ile sektörde inovasyon ve ihracat odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Çerkezköy’de bulunan fabrikamızın üretim alanında, aşağıda iş tanımı belirlenen Fason Takip Uzman Yardımcısı unvanı ile çalışma gerçekleştirecek yeni bir ekip arkadaşı aramaktayız
İŞ TANIMIPlanlama doğrultusunda, dışarıda üretimi yapılan malzemelerin uygun zamanda fabrikaya getirtilmesini sağlamak,Tedarik edilecek malzemelerin lojistik organizasyonunu sağlamak Nakliye, araç organizasyonu, depolama vb.
ERP sonuçlarına göre oluşturulan malzeme planına uygun şekilde
malzeme takibini sağlamak ve kritik malzemeler için gerekli önlemleri almak,Gerekli bilgi ve raporları zamanında hazırlayıp yayımlayarak koordinasyonu arttırmak,Planlama projelerinde aktif olarak yer almak,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Mobilya – Aksesuar

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çerkezköy

Tekirdağ Çemobsan

Tekirdağ Çemobsan İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.