İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fason Takip Elamanı

İŞ TANIMI Fason Takip Elemanı olarak sahada aktif görev almak, Atölye portföyünü güncel tutmak ve geliştirmek, Dikiş tekniklerine ve kalite bilgisine hakim olarak üretimi yönlendirmek, Müşteri ile birlikte üretici ziyaretlerinin yapılması ve iyileştirme konularının takibi, Yükleme performansının takibi, Siparişlerin istenen kalitede ve doğru zamanda yüklenmesi için gerekli tedbirlerin alınması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Birer Giyim Tekstil Sanayi

İstanbul Birer Giyim Tekstil Sanayi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.