İş ilanı Başvuru Bilgileri

Farsca Bilen Etkileşim Uzmanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIŞirket hakkında
Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.
Teleperformance Grup, 83 ülkede, 265+ dil ve lehçede, 450 Çağrı merkezinde 380.
000’den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.
Teleperformance bünyesinde Sağlık sektöründe faaliyet gösteren ve alanında lider olan kurumsal müşterimiz için İstanbul kampüsümüzde değerlendirmek üzere ”Farsca Bilen Etkileşim Uzmanı’ arayışımız bulunmaktadır.
Aranan Nitelikler
Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü Farsca bilgisine sahip,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,En az lise, tercihen önlisans ve lisans mezunu,Tercihen Çağrı Merkezi iş deneyimi olan,Diksiyonu düzgün ve iletişimi kuvvetli,Bilgisayar kullanımı aktif,Müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden,Ekip çalışmasına yatkın,TELEPERFORMANCE’IN ÇALIŞANLARINA SUNDUĞU FIRSATLARBünyemize katılan arkadaşları dünya çapında başarı ile uyguladığımız yapılandırılmış gelişim programları olan TOPS ve BEST ile destekleyerek profesyonel gelişimlerini ve kariyer planlamalarını sağlıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Eyüpsultan

İstanbul TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

İstanbul TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.