İş ilanı Başvuru Bilgileri

Enjeksiyon Ustası – 185705

Eyüp’teki firmamızda çalışmak üzere
Enjeksiyon kalıpları sökmetakma ve bakımı konusunda bilgili ve tecrübeli,Plastik enjeksiyon makinesinde her türlü ayar ve üretimi yapabilecek,Ortaya çıkabilecek olası arızalara en etkin ve hızlı biçimde müdahale edebilecek,Ürünlerin kalite standartlarına uygun bir şekilde üretimini gerçekleştirecek ve bu organizasyonunu sağlayacak,Vardiyalı çalışabilen,30 50 yaş arasında,Enjeksiyon ustası alınacaktır.
5.
000+AGİ Maaş+ SGK+ yemekVardiyalı çalışabilen,30 50 yaş arasında,Enjeksiyon ustası alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Güray Metal Plastik Sanayi Tic.A.Ş

İstanbul Güray Metal Plastik Sanayi Tic.A.Ş İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.