İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazılım Mühendisi (Engelli Kadrosu) Adesso Türkiye Olarak Organizasyonumuzda Çeşitli Teknolojilerde Deneyimli (Java, Dotnet, Frontend, Mobil – Android, Ios, Devops, İş Analisti, Test) Üzere Yazılım Mühendisleri Arıyoruz. İlanımıza Yapılan Başvurular Farklı Departmanlarda Uygun Pozisyonlar İçin Değerlendirilmeye Alınacaktır. Başvurularınızda Cv’Nize Ekleyeceğiniz Ön Yazınızda İlgilendiğiniz Alanları Belirtmenizi Rica Ederiz. Beklentilerimiz: Üniversitelerin Mühendislik Ve İlgili Bölümlerinden Mezun, %40 Ve Üzeri Engel Derecesi Ve İşkur Kaydı Bulunan, Tercihen Yazılım Alanında Deneyim Sahibi, Sonuç Odaklı, Analitik Düşünme Ve Problem Çözme Yeteneğine Sahip, Gelişim Odaklı Ve İletişimi Kuvvetli. Biz Neler Sunuyoruz? Yeni Nesil Bir Organizasyon, Türkiye’De Farklı Lokasyonlara Yayılmış Çalışma Alanları, Çevik Ve Yalın Bir Yapı İle Organize Edilmiş İş Süreçleri, Özel Sağlık Sigortası Ve Kapsamlı Yan Haklar, Sınırsız Udemy Erişimi İle Sürekli Öğrenme İmkanı, Sosyal Kulüpler, Ekip/Şirket Etkinlikleri. Hakkımızda Adesso Türkiye Olarak Yazılım Geliştirme Ve Bt Danışmanlığı İle Müşterilerimize Özel Çözümler Üretiyor, Yüksek Kalibreli Dijital Çözümler Sunuyoruz. Grup Merkezimiz Almanya Dortmund’Ta Yer Alıyor, Dünya Çapında 63 Farklı Lokasyonda Çalışan 10.000’Den Fazla Çalışanımızla Projelerimizi Büyütmeye Devam Ediyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Www.Adesso.Com.Tr Adresini Ziyaret Edebilirsiniz. Kişisel Verileriniz İşe Alım Sürecinin Yürütülebilmesi Amacıyla Veri Sorumlusu Sıfatıyla Şirketimiz Adesso Turkey Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Tarafından İşlenecektir. Kişisel Verilerinizin İşlenmesi Ve Haklarınızla İlgili Detaylı Bilgiye Https://Www.Adesso.Com.Tr/Adesso-Com-Tr/Download/Politika-Metni/Adesso-Tr-Kvkk.Pdf Bağlantısı Üzerinden Ulaşabilirsiniz.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Yazılım alanında tercihen 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi (Java, Dotnet, Mobil, İş Analisi, Test, Frontend, Devops) Sonuç odaklı, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Gelişim odaklı ve iletişimi kuvvetli.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Olive Plaza No:11 Kat:9 34398 Sarıyer İstanbul Sarıyer İstanbul / Türkiye
Ekin Üstel
Ekin.Ustel@Adesso.Com.Tr
900000000000.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.