İş ilanı Başvuru Bilgileri

1992 Yılından Beri Tekstil Aksesuarları Sektöründe Faaliyet Gösteren, Avrupa Ve Amerika’Nın Önde Gelen Markaları İle Çalışan Uluslararası Bir Firmayız. Üretim Departmanlarımızda “Yetiştirilmek Üzere” Personel Arayışımız Bulunmaktadır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

– Tercihen üretim tecrübesi olan, – İş disiplini bilen, – Planlama ve uygulama yeteneğine sahip, – Zamanı ve kaynakları verimli kullanabilen, – Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, – Yoğun iş ortamında çalışabilecek, “Yetiştirilmek Üzere Üretim Personeli” alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çobançeşme Mah. Çalışlar 1 Sk. No:25 Bahçelievler İstanbul / Türkiye
İk Sinan Ateş
Sinanates@Dizaynetiket.Com
902125511166.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.