İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabrikamız Bünyesinde Engelli İstihdamı Yapılacaktır. 30 Mayıs Perşembe Günü Saat 10:30’Da Mersin Üniversitesi Akdeniz Kültür Merkezi’Nde 1. Mersin Engelsiz Kariyer Ve İstihdam Fuarında Görüşmeler Yapılacaktır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

1.MERSİN ENGELSİZ KARİYER VE İSTİHDAM FUARI GÖRÜŞME TARİHİ: 30.05.2024 Perşembe GÖRÜŞME SAATİ: 10:30 GÖRÜŞME YERİ: MERSİN ÜİVERSİTESİ AKDENİZ KÜLTÜR MERKEZİ KONFERANS SALONU

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yenice Mah. Cemal Gürsel Bulv. No:152/B Tarsus Mersin / Türkiye
Sedef Süer

905321586010.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.