İş ilanı Başvuru Bilgileri

-Rezistans Üretimi Yapan Firmada Üretimde Montaj Tel Sarma Gibi Bölümlerde Çalıştırılmak Üzere Engelli Aranmaktadır. -İşitme Engelli Bireyler Değerlendirmeye Alınacaktır. Servis Lokasyonumuz; -Yıldırım Bölgesi ; Yıldırım-Teleferik-Millet-Gürsu-Kestelosmangazi Bölgesi ; Kent Meydanı-Yeşilova-Beşyol-Sırameşeler-Bağlarbaşı-Emek-Yenibağlar-Hamitlernilüfer Bölgesi ; Ataevler-İhsaniye-Özlüce-Görükle-Kayapa-Hasanağa-Akçalar Sosyal İmkanlar ;Bayramı İkramiyesi-Erzak Çeki- Yakacak Yardımı Sendikalı Bir İşyeridir. Engelli İş Koçu’Nuzdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gidebilirsiniz / Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gidebilirsiniz
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hasanağa Osb Mah. Hosab Sanayi Cad. No:55 Nilüfer Bursa / Türkiye
Ayşenur Demir

902242611740.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.