İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hastanemizin Temizlik Departmanı Ve Hasta Hizmetleri Departmanı’Nda Görevlendirilmek Üzere Engelli Personel İhtiyacımız Vardır.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 25- -40 (5.07.1999 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -40 (5.07.1999 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Hastanemizin Temizlik departmanı ve Hasta Hizmetleri Departmanı’nda görevlendirilmek üzere engelli personel ihtiyacımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Demirkapı Mh. Velioğlu Cd. No:77 Bağcılar İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Medye Deniz
Medye.Deniz@Bagcilarsafak.Com
905319911734.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.