İş ilanı Başvuru Bilgileri

• Müşterilerden Gelecek Olan Ürünlerin Kabullerini Belirlenen Kurallar Çerçevesinde Yapmak, • Mal Kabulü Yapılan Ürünlerin Depo Yerleşimlerini Yapmak, • Yükleme Planına Listesi Uygun Olarak Araç Yüklemelerini Yapmak.
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 24- -46 (12.07.2000 – 14.06.1978 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Takım Çalışması İLANA EN AZ %40 VE ÜZERİ ENGELLİ RAPORU OLAN KİŞİLER BAŞVURU YAPABİLİRLER İNTERNETTEN BAŞVURU YAPANLARIN BAŞVURDUKTAN SONRA İŞYERİ TELEFON NUMARASINI ARAMALARI GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Merve Mahallesi Uzungöl Caddesi No:8 Sancaktepe İstanbul Sancaktepe İstanbul / Türkiye
Özge Gezer

905433294859.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.