İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Üretimde Çalışabilecek Engelli Personel Alınacaktır. Vardiyalı Çalışma Yapılmaktadır. (07:30-17:30 / 17:30-03:30) Servis Güzergahlarımız; 1. Hacivat Metro İstasyonu-Arabayatağı Metro İstasyonu- Davut Dede Metro İstasyonu- Belediye Binası- Numan Kaleli(Pazar Pazarı Otobüs Durağı)- Merinos Metro İstasyonu- Sırameşeler Metro İstasyonu Ve Düz Anayol Üzeri Ana Hatlardan Geçiyor Servis 2. Kanalboyu- Soğanlı Mezarlık- Kanalboyu Yeniyol 3. Mesken- Yeşilyayla- Gökdere Otobüs Durağı 4. Dikkaldırım- Çalı Ve Demirci “Engelli İş Koçunuzdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. & Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir”
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çalı Mh.Mustafa Kemal Paşa (410) Cd. No:5/1 Nilüfer Bursa / Türkiye
Gülcan Kurt

902244660025.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.