İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabrikamızda Üretimin Çeşitli Alanlarında Çalışmak Üzere Engelli Personel İstihdam Edilecektir. Çalışma Saati 07:00/17:00 Cumartesi Pazar Tatildir. Servis 1: Otosansit-Eğitim Mahallesi-İvazpaşa-İncirli-Esenevler-Ankara Yolu-İzmir Yolu-Sırameşeler-Acemler Kavşak-Beşevler Karafatma-Üçevler Servis 2: Küçükbalıklı-Beşyol Yeniyol-Soğanlı Lambalar-Soğanlı Mezarlık-Hürriyet Otobüs Durağı-Bağlarbaşı Otobüs Durağı-Bağlarbaşı-Emek Korupark-İhsaniye İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir
Bu İlana Sadece Kişisel Durumu “Engelli” Olanlar Başvurabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- (9.07.2006 – Erkek 18- (9.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bursa Osb,Bordo Sokak No:34 16140 Işıktepe Osb/ Nilüfer Bursa / Türkiye
Esin Hanım

905411673416.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.